Zdjęcia

Indywidualne podróże do małej ojczyzny

Osoby podróżujące z nami zadają sobie pytania na temat miejsc związanych z ich dzieciństwem lub historią ich rodziny: czy dom rodziców jeszcze istnieje? Skąd pochodził dziadek i jak wygląda to miejsce obecnie? Czy można jeszcze dotrzeć do jeziora, po którym można było tak dobrze jeździć na łyżwach? A na łąkę i do starego młyna, o którym się tyle opowiadało?

Osobom, interesującymi się korzeniami swojej rodziny i miejscowościami, z których pochodzą, pomagamy odkryć te zapomniane miejsca. Co się zmieniło, a co pozostało takie samo? Jak dalej potoczyła się historia? Kim są i skąd przybyli ci, którzy dziś mieszkają w domu przodków? Z naszą pomocą podróżujące osoby mogą spokojnie rozejrzeć się po okolicy, odkrywać nowe historie i bez problemu nawiązać kontakt z obecnymi mieszkańcami.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które urodziły się na terenach obecnej Polski i Obwodu Kaliningradzkiego – oraz do ich potomków. Nie organizujemy wycieczek grupowych. Każda podróż jest przygotowana indywidualnie.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby, oferujemy dwa rodzaje podróży indywidualnych: osobiste towarzyszenie w podróży oraz ofertę kompletną.